Şap Betonu Kırma

Yılların tecrübesine sahip olan Şahinler Yıkım Kırım profesyonel ekibi ve son teknolojiye sahip makine parkuru ile sizlere kaliteli ve güvenilir uygun fiyatlı çözümler sağlamaktadır. Şap betonunun kırılması konusunda da değerli müşterilerimize yıllardır hizmet vermekte olan firmamız şap betonu kırma firmaları arasında sunduğu kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti sayesinde sürekli olarak tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Bina yıkımı gerçekleşirken gerekli olan şap kırma işlemi birçok inşaat firması tarafından tercih edilmektedir. Çünkü şap betonunun ortadan kaldırılabilmesi sadece işinde uzman bir firma tarafından ve şap kırma makineleri ile yapılabilmektedir. Şap kırma uygulaması kompresörlerden yararlanarak titreşim darbesi sayesinde şapı parçalayarak kırılacak olan bölgeye göre şap makinesine uç takılarak kırım gerçekleştirilmektedir.

Büyük iş makinelerinin bile giremediği yerlerde kompresör, hilti veya el kırımı ile şap kırma işinizi gerçekleştirmekteyiz. İş hacminin herhangi bir sorunu yoktur bizim için. İstanbul’da veya Türkiye genelinde şap betonu kırma veya kesme alanında profesyonel bir firmanın desteğini almak istemeniz durumunda firmamız hızlı, güvenilir, uygun fiyatlı, müşteri memnuniyetine uygun olarak hizmet sağlamaktayız. Şap kırma veya kesme konusunda tecrübeli ekibimizden hizmet almak için bizi arayınız.