Hidrolik Raylı Beton Kesme

Şahinler  Yıkım Kırım olarak en iyi makine parkurumuz ile hidrolik raylı beton kesme işlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Hidrolik raylı beton kesme makinelerini beton kesme işlerinde kullanmaktayız çünkü hasarsız ve sessiz bir şekilde çalışmakta olup çok düzgün bir şekilde kesim işlemini gerçekleştirmektedir. Hidrolik Raylı Beton Kesme genelde betonarme perdelerdeki kesme işlerinden kullanılmakta olup bu yöntem sayesinde kaliteli bir kesim gerçekleştirilebilmektedir.

Hidrolik Raylı Testere ile beton kesiminde, özel dizayn edilmiş olan bir rayın üzerinde hareket eden kesici üniteye bağlanmış olan testerenin hareketinden yararlanılmakta olup motordan almış olduğu güçle, rayın doğrultusunda hareket ederek dönmesi sağlanır ve bu şekilde kesim yapabilen testere ile beton kesimi hata payı düşük ve çatlak oluşmadan gerçekleştirilebilmektedir.

Ray kesilmesi istenilen yere yatay ve düşey olarak monte edilerek perde, döşeme, kiriş, kolon, betonarme ve benzeri alanlarda sürekli olarak kullanılmaktadır.

Hidrolik Raylı Beton Kesme konusunda uzman ekibimiz ile İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin 4 bir yanında kaliteli ve güvenilir hizmetler vermeye devam eden firmamız uygun fiyatlı politikası ve müşteri memnuniyetine olan önemi sayesinde hidrolik raylı beton kesme firmaları arasında da ilk sıralarda yerini almayı başarmıştır.

Hidrolik Beton kesme işleriniz için alanında uzman ekibimiz ile iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilir, en uygun fiyatlarla işlerinizi sorunsuz bir şekilde çözümleyebilirsiniz.