Hafriyat ve Moloz Atma İşleri

Şahinler Yıkım Kırım ekibi olarak bina yıkımı veya inşaat sonrasında ortaya çıkan pisliğin veya görüntü kirliğinin engellenmesi amacı ile firmamız profesyonel ekibi ile moloz ve hafriyat atma hizmetleri sağlamaktadır. Moloz atma işlemini çevreye herhangi bir zarar vermeden molozların çuvallı veya çuvalsız olarak ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz.

Moloz atılma işleri genel olarak inşaat çalışmaları yapılması veya herhangi bir yerde tadilat yapılması sonrası oluşan taş, toprak, yıkık beton enkazı gibi maddelerden oluşmaktadır. Bunların çuvallı veya çuvalsız olarak moloz atının yapılması gerekmektedir. Moloz atıklarının belirli bir alanda toplanması gerekmektedir çünkü moloz atım işlemleri belediyelerin kontrolü sayesinde yürütülmektedir.

Taş, toprak veya işe yaramayan malzemeleri kapsayan moloz yıkım sonrası oluşabilecek enkazlarda çöp veya farklı katı atık malzemelerini de içinde barındırmaktadır.

Molozların toplanıp atılması sağlanmaması durumunda işe yaramaz olan malzemelerin çalışma ortamında engel oluşturabileceği gibi sağlık açısından da çevreye olumsuz ölçüde zarar verilebileceğini bilmeniz gerekmektedir. Bu tarz sorunlarla karşı karşıya kalmamak için tecrübeli ekibimiz ile son teknolojiye sahip makine parkurumuz ile çevreye herhangi bir sorun teşkil etmeyecek şekilde hızlı ve güvenilir bir şekilde araçlarımıza yüklenmeniz sağlanacaktır.

Moloz atımını isteğinize bağlı olarak çuvallı veya çuvalsız moloz atım işlerinizi gerçekleştirebilmekteyiz. Uygun fiyat garantimiz ile moloz atım işleriniz için bizi arayabilirsiniz.