Asfalt Kesme - Derz Kesme

Asfalt Kesme

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte asfalt kesme gibi zor işleri daha kolay ve pratik yapan aletler icat edildi. Kullanımı zor olmayan ve kesim hızı yüksek olan makinelerle eski yöntemlere göre çok daha temiz işlere ve kesin sonuçlara ulaşılabilmektedir. Klasik yöntemlerle yapılan asfalt kesme işlemlerinde pek çok dezavantajlarla karşılaşma riski mevcuttu. Üst düzey teknolojik makineler ile bu risklerin hepsi sıfıra inmektedir.

Asfalt ve Derz Kesme İşleminde Karşılaşılan Zorluklar

Asfalt kesme ve Derz kesme titizlik isteyen bir çalışmadır. İstanbul’da 1999 senesinden beri moloz atma, hafriyat, yıkım ve kırım işleri ile asfalt, beton kesme, çalışmalarını özenle yürüten firmamız alanında pek çok başarılara imza atmıştır. Teknolojiyi yakından takip eden Şahinler Yıkım Kırım üstün teknolojik özellikli makinalarla bu tarz işlemlerinizi hiçbir çatlama veya kırılmaya sebebiyet vermeden yürütmektedir. Kesme çalışmalarında karşılaşılan en büyük sorunların başında kırılmalar ve çatlamalar gelmektedir. Bilhassa asfaltın bir kısmında yapılacak onarımlarda kırılma ve çatlamalar sonucu sağlam kısımlarda zarar görmektedir. Üstün özelliklere sahip vibrasyon yaratmayan cihazlarımız sayesinde asfalt ve derz kesme işlemleri sırasında herhangi bir çatlak, kırık meydana gelmemektedir.

Moloz ve Hafriyat Kaldırma

Herhangi bir kazı, tadilat, yıkım gibi işler sonucunda ortaya çıkan taş, toprak, beton, yıkılmış her tür moloz yığınını kaldırıyor ve temizliyoruz. Hafriyat ve molozların kalmaması ve kaldırılması mevzuat gereğince de şarttır. Belediyelerin de kontrol ettiği bu tarz atıkların ortadan kaldırılmadığı taktirde çevre kirliliğine neden olacaktır ve bunun da kanunen cezası vardır. Bu döküntülerin çuvalla veya çuvalsız yığılmalarının bir önemi yoktur. Ortalıktan kaldırılması ve temizlenmesi gerekmektedir. İçerisinde sağlığı etkileyen maddeler olabilmektedir. Moloz ve hafriyat atıklarınızın kaldırılması için uzman ekibimizin profesyonel makine ekipmanları yardımı ile hızlı ve eksiksiz bir şekilde yapılmakta, araçlara yüklenen molozlar alandan uzaklaştırılmaktadır. Asfalt kesme ve Derz kesme işlerinde tecrübeli olan ekibimiz aynı tecrübeyi bu tarz atıkların kaldırılmasında da göstermektedirler.

Tadilat, Yıkım ve Kırım Hizmetlerimiz

Yıkım işlemi sırasında çalışanların ve çevrenin her tür emniyetine azami dikkat eden tecrübeli ekibimiz bu işlemi profesyonel ve titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Tadilat veya dekorasyon işlemleriniz ile beraber bina dışı yıkım işlemlerini de başarıyla gerçekleştiren ekibimiz çevreye ve insan sağlığına zarar vermemek için gerekli her tür tedbiri almakta, geniş bir makine parkuru ile hizmet vermektedir. İşlemlerinizi mümkün olan en hızlı ve temiz bir şekilde gerçekleştiren uzman kadromuz için müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni motive edici gücümüzdür.

Büyük ve Küçük Ölçekli İşleriniz

Şahinler yıkım kırım olarak konusunda profesyonel kadromuzla evlerinizin, villalarınızın, işyerlerinizin, okul ve otellerin, her tür işletmenin tadilat, yıkım-kırım, moloz ve hafriyat kaldırma işlemlerini titiz bir şekilde yürütüyoruz. Gerek büyük yıkımlar, gerekse küçük ölçekli işler de titizlikle çalışıyoruz. Asfalt kesme, Derz kesme işlemlerinizi profesyonel ekipmanlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle beraber teknolojinin ileri seviyesinde olan makine parkurumuz ile ihtiyaç anında müşterilerimizin yanındayız. Sadece İstanbul içi değil, Türkiye’nin de her noktasına gidebilen kadromuz ile güvenli ve memnuniyet odaklı hizmet sunmaktayız.

Kanal Açma, Bahçe Düzenleme ve Bina Temizleme Hizmetlerimiz

Şahinler yıkım kırım ekibi olarak banyo ve tuvaletlerinizin tıkanan boruları için  kanal açma işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kanal açma işlemlerinizde teknolojik cihazlarımız ile kesin sonuca ulaşıyoruz. Bahçe ve binaların temizlenmesi ve bilhassa bahçe düzenlenmeleri işlemlerinizi istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Her tür problemleriniz ve isteklerinizde uzman ekibimize danışıp fiyat alabilirsiniz.

 

 

Şahinler Yıkım Kırım,  Profesyonel ekibi ve ekipmanları ile asfalt kesme, derz kesme konularında müşteri memnuniyetine uygun olarak kaliteli ve güvenilir hizmetin tam adresidir.

Yüzeyin tamamı zarar görmeden ve herhangi bir ek düzeltmeye gerek duymadan gerçekleştirilebilmektedir. Derz Kesme ve Asfalt Kesme işlerinde döşemelerde atılması ve kesilmesi gereken ayrıca yapısal değişiklik yapılabilmesi için kullanılan makineler ile kesme işlemlerine derz kesme ve asfalt kesme denilmektedir.

Makinelerin hafif olması tercih edilmesini arttırması nedeni ile her türlü beton ve asfalt zeminin kesilmesi, asfalt yama ve tamir işlerinde, alt yapının değiştirilmesi için kanal kesim işlerinde yüksek performans sağlamaktadır.

Derz Kesme ve Asfalt Kesme işlemlerinin en önemli avantajlarından birisi de vibrasyon olmaması sayesinde betonarme de çatlak oluşturmamaktadır. Klasik yöntemlerle karşılaştırılma yapılması mümkün bile olmayan bu yöntem de asfalt kesme ve derz kesme işlerinizi profesyonel makinelerimiz ile 40 cm’ye kadar yapabilmekteyiz. Asfalt Kesme ve Derz Kesme işlemlerinin yoğun olarak kullandığı yerler temiz ve pis su gideri açılması, yağmurluk ve su kanallarının açılması, inşaat derzleri, havalandırma boşlukları, şaft açılımları, otopark, alışveriş merkezleri, fabrikalar gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Firmamız İstanbul’da Derz Kesme, Asfalt Kesme firmaları arasında müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önem ve yapmış olduğu işi her zaman sorunsuz ve temiz bir işçilikle teslim ettiğinden ötürü İstanbul’da Asfalt Kesme firmaları arasında en çok tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır.  Asfalt Kesme ve Derz Kesme konularında profesyonel ekibi ile birçok firmanın sorunsuz olarak işini yapmış ve bu konuda en iyi tecrübeye sahip olmuş ekibi ile sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır.

Asfalt Kesme ve Derz Kesme işleriniz için acil bir çözüme ihtiyacınız var ise profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile sizlere hizmet vermeye hazırız. Asfalt Kesme ve Derz Kesme konularında en uygun fiyatlarla en iyi hizmetleri almak için bizlere iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.