Silivri Yıkım Kırım Asfalt Kesme Karot

Şahinler Yıkım Kırım hizmetleri olarak 1999 yılında İstanbul’un çevresinde kırım yıkım hizmetleri, çatı izolasyonu, kompresörlü kırım, bina temizleme, bahçe düzenlenmesi, fayans seramik kırma tadilat işleri, şap betonu kırma, banyo tuvalet kırma ve kanal açma işleri, tadilat ve dekorasyon hizmetleri, hidrolik raylı beton kesme, hafriyat ve moloz atma, beton kesme, asfalt kesme gibi hizmetler verebilmek amacıyla son teknoloji makine parkuru ve tecrübeli ekibi ile uygun fiyat garantisi ile Silivri ilçesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

1999 yılı itibari ile sunduğu hizmetleri her zaman bir fazlasını yapmayı hedefleyen firmamız müşteri memnuniyetine verdiği önem ve uygun fiyatlarla sunduğu kaliteli hizmet neticesinde İstanbul’da yıkım kırım hizmetleri veren firmalar arasında ilk sıralarda yerini almayı başarmıştır.

Binalarda, işyerlerinde, ev tadilatlarında ve inşaatlardan çıkan moloz ve hafriyat atıkları görüntü kirliği oluşturmakta ve çevreye olumsuz etki etmektedir bu yüzden kullanım alanlarının çok olduğu bölgelerde inşaatlarda, ev ve işyeri tadilatlarından sonra ortaya çıkan yıkım artığı, inşaat artıkları ve molozların kaldırılması büyük bir sorun olmaktadır.  Şahinler Yıkım Kırım firması olarak inşaat sonrası, ev ve işyeri tadilatlarınızın sonrasında ortaya çıkan moloz atıklarının çuvallı veya çuvalsız olarak toplanmasını sağlamaktayız. Ayrıca firmamız evinizde işyerinizde yaptırmak istediğiniz tadilat işleri için profesyonel ekibi ile sizlere hizmet vermektedir. Bina temizleme, bakım onarım ve tadilat işlemleri gerçekleştirildikten sonra bahçe temizleme gibi işleriniz için de deneyimli ekibimiz ile sizlere hizmet verebilmekteyiz.

Binanızda, evinizde, işyerinizde yaptıracağınız yıkım kırım işlerinden sonraki süreçte ortaya çıkacak olan molozlarını, inşaat sonrası bina temizlenmesini, inşaat sonrası bahçe temizleme ve düzenleme işlemlerinizi profesyonel ekibimiz ile yapabilmekteyiz. Ayrıca firmamız kanal açma, tadilat işleri ve istediğiniz zemin üzerine şap betonu atma işlerinde de her zaman tercih edilen firmalar arasında yer almıştır.

Şahinler Yıkım Kırım, Silivri ilçesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde kaliteli ve uygun fiyatlı olarak yıkım kırım, moloz atımı, kattan moloz indirme veya çuvallı çuvalsız moloz atımı, kanal açma, tadilat işleri, bina temizleme ve bahçe düzenlenmesi, kompresörlü kırım, asfalt kesme gibi bir çok hizmeti bir arada en iyi şekilde vermekten gurur duymaktayız.

Yıkım kırım işlerinizde yıkılacak veya kırılacak olan işin boyutuna göre makine ve ekipmanlarımızı belirleyerek profesyonel bir şekilde yıkım ve kırımı gerçekleştirmekteyiz.  Kısaca evinizde, işyerlerinizde,  binalarınızda ve inşaatlarınızda yaptırmak istediğiniz işleriniz için profesyonel ekibimiz işlerinizi en ince detayına kadar kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamıza ulaşabilmek için iletişim bilgilerimizde yer alan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.